Зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року вже позаду, наразі абітурієнти чекають результатів вступу до вишів. Для учнів майбутніх 11 класів це ж сигнал про те, що час розпочати активну підготовку до вступних іспитів 2021 року. А ми в свою чергу із задоволенням допоможемо. Наразі на нашій платформі відкрився новий рівень підготовки з географії. Що чекає на здобувачів освіти під час проходження цього рівня, ми розповідаємо в цьому матеріалі.
Кому необхідне ЗНО з географії?
Учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з географії у 2020 році стали 92 962 особи — це 70,99% від загальної кількості зареєстрованих. Отже, предмет достатньо поширений серед абітурієнтів та потребує ретельної підготовки. Як правило, географію необхідно складати учням, які вибрали гуманітарні науки, як-от, наприклад, екологія, факультети інформаційних технологій, юриспруденція тощо.
Вік, для кого призначений курс, — 16-18 років. Вивчати рівень з географії можуть здобувачі освіти з 9 класу. Це дозволить розпочати активну підготовку та бути абсолютно впевненими в своїх знаннях та навичках.
Які переваги нашого курсу?
Ми знаходимося в повному онлайні. У зв’язку з останніми подіями в світі це досить важливий аспект для прийняття рішення на користь подібного формату освіти.
Для того, щоб наші учні мали постійну мотивацію навчатися у нас на курсі, всі завдання динамічні, інтерактивні, потребують не тільки знань з географії, але й загального розвитку щодо різних аспектів в житті. Вправи актуалізовані у часі та просторі. Ми розуміємо, які інтереси в учнів 10-11 класів, тому намагаємось задовольнити потреби та запити.
Звісно, що в кращих традиціях нашої платформи, на рівні наявна система мотивації у вигляді наліпок за правильно пройдені завдання. Все це, разом зі статистикою учня, можна побачити в особистому кабінеті у нас на сайт. Там можна й відкоригувати план навчання, повернутися до тих вправ, що стали білими плямами в навчанні.
Новий курс включає 209 окремих завдань та 42 самостійних тем, відповідає всім стандартам МОН України. Приклади тем, з якими може стикнутися здобувач освіти:
- Літосфера, атмосфера, біосфера та гідросфера. Це основа географії, яку має знати кожен. Ці теми дають нам загальне уявлення про світ та його будову. Серед завдань, які можуть тут зустрітися: кліматотвірні чинники, геологічне літочислення, рух води в Світовому океані, взаємодія біосфери з іншими оболонками тощо.
- Материки та частини світу. Великий розділ, який включає детальне опрацювання кожної частини світу та материків. Тут ми розглянемо кліматичні умови Південної Америки, тектонічну будову Антарктиди, природні зони Євразії, гідрологію Африки. Ці тему стануть базою для того, щоб зрозуміти інші народи світу.
- Географія України. Необхідний перелік тем для кожного українця. Який в нас рельєф, що за корисні копалини та ресурси є на території нашої країни, які кліматичні умови, води, ріки та моря, ґрунтові ресурси, чим зумовлений рослинний та тваринний України та як органічно розподіляти ресурси нашої країни.
- Природний рух населення. Такий розділ дає повне розуміння того, яким чином формувалися раси та народності світу, які демографічні процеси відбуваються в різних країнах світу, чому ми зустрічаємось з демографічними кризами, перенаселенням та старіннями нації. Окремий аспект тут займає релігійна складова.
- Різновиди господарств. Сільське господарство, електроенергетика, лісництво, металургійне й хімічне виробництво, машини та техніка, одяг, продукти харчування — все це розглянуто в контексті світового та локального господарства.
Географія — це надзвичайно цікава та важлива наука, яка необхідна кожному. Сподіваємось, новий курс стане актуальним для абітурієнтів та допоможе в ґрунтовній підготовці.
Легкого навчання!