Маємо чудові новини для випускників та абітурієнтів. З’явився ще один ресурс для підготовки до ЗНО з історії України! Тепер — на нашій освітній платформі Learning.ua.
Головне:
Вже 4-го червня 2020 року на випускників шкіл та ВНЗ чекає основна сесія ЗНО з історії України. Отже, до іспиту лишається лише 3 місяці ретельної підготовки. Цей предмет є другим за чисельністю учасників одразу після української мови та літератури, тому вивчення його є вкрай необхідним.
Новий курс нашої платформи розроблений за всіма стандартами МОН України. Він є сукупністю всіх можливих тестів ЗНО з історії України попередніх років та відповідає сучасній шкільній програмі вивчення предмету.
Теми розподілені у хронологічному порядку, що дозволяє абітурієнту послідовно та ретельно досліджувати історію України від стародавнього світу до сучасності. Завдання надають бачення цілісної картини розвитку країни в усіх її регіонах, що полегшує розуміння історії в контексті всіх подій.
Рівень стане чудовим помічником для випускників 11-х класів, бакалаврів, які планують вступ до магістратури а також школярів 9-10 класів, які вже розпочали свою підготовку до цього іспиту.
Загальна кількість завдань нового курсу — 214, тем — 35. Всі вони поділені за хронологічними та тематичними показниками для легкої орієнтації на рівні.
Незмінно:
Завдання залишають свою інтерактивність, яскравість та невимушений формат. Кожна наступна вправа викликає в абітурієнта зацікавленість у вивченні матеріалу, натхнення рухатись далі та уникати помилок.
Залишається також і наша система бонусів та нагород. Не маєш помилок під час проходження рівня? Обов’язково отримаєш винагороду за власні знання.
В особистому кабінеті учня можна досліджувати власну статистику проходження курсу та враховувати, на які теми краще зробити акцент та повторити ще раз, а також слідкувати за власним прогресом вивчення.
Пропонуємо коротко ознайомитись із найбільшими темами курсу:
- Русь-Україна. Друга тема після дослідження стародавнього світу. Починаючи від племінних союзів і закінчуючи мистецтвом ХІІІ століття, абітурієнт знайомиться з одним із найважливіших та найбільш тривалих етапів розвитку України. Хрещення Русі, перші князі та періоди роздробленості — про це ще раз нагадають собі випускники.
- Козацька Україна. У темі буде досліджено зв’язок із Річчю Посполитою, національно-визвольну війну, побут та традиції українського козацтва, найважливіші церковні унії тощо.
- Українські землі ХVII-XVIII ст. Розділ, під час вивчення якого, діти ознайомляться з одними із найвидатніших постатей української історії, — Іваном Мазепою, Пилипом Орликом, Іваном Скоропадським, Брюховецьким, Дорошенко тощо. Вивчення особистостей буде супроводжуватися розглядом історичного полотна та вивченням основних подій, які відбувалися протягом цих століть.
- Українські землі у складі Австро-Угорщини та Російської імперії. Розподіл України між різними державами зробив істотний внесок на урізноманітнення культури держави, появи різних державних та релігійних орієнтирів між жителями західної та східної України. Про те, що відбувалось у ці часи на території нашої країни, які устрої та закони панували, через що пройшли наші предки, діти дізнаються саме у цьому розділі.
- Україна у роки Першої світової війни. Українська революція та заснування УНР. Цей розділ робить акцент на розвиток нашої державності під час Першої світової війни. Буде розглянуто 4 Універсали, державу Скоропадського, появу Центральної Ради, українських повстанських армій, ТУПовців, перших політичних партій.
- Радянська влада на території України. Один із найбільших та найважчих періодів української державності. Друга світова війна, рух Опору, повоєнна розбудова, голодомори, терори, переслідування, «відлига» Хрущова і аж до розвалу Радянського союзу. Також детально буде розглянуто розвиток культурних аспектів, зокрема період декаденства.
- Творення Нової України. Головні історичні події останніх років. Події Майдану, президентство Петра Порошенка, головні ухвалені закони та поправки до Конституції України, вивчення найголовніших культурних аспектів України.
Вивчення історії своєї держави — один із ключових аспектів освіченої людини. Зовсім скоро випускники матимуть можливість продемонструвати, наскільки добре знайомі з історією України.
Бажаємо успіхів у підготовці та іспитах!