Наша подорож країною мови триває. Саме от зараз ми гостюємо в царстві дієслів. На минулих уроках ми повторили загальні відомості про дієслова, дізналися, що дієслово може змінюватися за часами й особами.

На сьогоднішньому уроці Вчитель згадає про ще одну властивість дієслів. Ми вже дізналися, що дієслова можуть указувати на завершені та незавершені дії. Учитель хоче докладніше розібрати з нами новий матеріал про цю властивість дієслова. Ми дослідимо, які часові форми дієслів можуть виражати тільки незавершену дію, а які виражають і завершену, і незавершену. Докладніше поговоримо про те, як саме можна визначити для себе ознаки незавершеної дії, і в чому полягають ознаки завершеної.

Урок обіцяє бути насиченим і цікавим. Разом ми послухаємо пояснення Вчителя та детально розберемо приклади на кожний випадок. А щоби закріпити пройдений матеріал, Учитель дасть нам завдання для самостійного опрацювання. Як і зазвичай, жодний наш урок не минає без бажаних гостей. Нам на допомогу в засвоєнні нових знань прийдуть веселі персонажі та яскраві ілюстрації. Ці вправні помічники Вчителя майстерно вміють перетворювати навчання на захоплюючу гру та ніколи не дають нам нудьгувати під час уроку! А що може бути краще, ніж знання, що були засвоєні із задоволенням і цікавістю? Наш формат навчання — це весела гра!