Триває наша подорож країною мови. Зараз ми гостюємо в царстві текстів, і Вчитель невтомно знаходить для нас напрочуд цікаву інформацію про його жителів. На минулому уроці ми продовжили знайомство з типами тексту. Учитель нагадав нам, що будь-який текст має тему та мету. Залежно від мети тексти розрізняють на типи. Минулого разу ми познайомилися з текстом-описом.

На сьогоднішньому уроці Вчитель познайомить нас із текстом-міркуванням. Як і минулого разу, він пояснить, за якими ключовими ознаками ми можемо визначити цей тип тексту, та в чому його особливість. Разом ми прослухаємо теоретичний матеріал, а потім Учитель прочитає нам цікаве оповідання, яке він приготував спеціально для цього уроку. На прикладі цього оповідання ми і дослідимо викладений матеріал. Наприкінці уроку Вчитель підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

На нас чекає динамічний і насичений урок. Нам належить повторити багато вивченого раніше матеріалу й дізнатися нового. Без допомоги наших вірних провідників до нових знань не обійтися. Звісно, як і зазвичай, до нас завітають яскраві ілюстрації і веселі персонажі. Вони точно вміють перетворити урок на справжню веселу гру, змусити нові знання чарівно і швидко запам’ятатися! Тож нудьгувати під час уроку точно не доведеться!