Разом з Учителем ми пройшли шлях від вивчення літер і звуків до дослідження значень слів. Це була серйозна праця, а отже, ми заслуговуємо на відпочинок і цікаві ігри. Звісно, кожна гра має бути не тільки веселою, а й корисною.

Пізнання навколишнього світу й розвиток мовлення відбуваються одночасно й пов’язані між собою. Отже, нам потрібно дізнатися й запам’ятати якнайбільше слів і понять, щоб достатньо орієнтуватися в навколишньому світі і вправно навчатися грамоти.

Сьогодні Вчитель приготував для нас урок, у якому ми будемо розпізнавати дитинчат тварин та об’єднувати дітлахів із їхніми батьками. Ми побачимо малюнок із дорослою твариною й почуємо її назву, потім Вчитель покаже нам зображення дитинчат і прочитає їхні назви. Наше завдання — передати батькам їхніх дітей.

Цей урок вимагатиме зосередженості й уваги. Але треба пам’ятати, що навіть помилкова відповідь — не привід для смутку. Крім того, Учитель завжди радий прийти на допомогу тим, хто вагається з вибором. А яскраві ілюстрації налаштують думки на потрібний лад. Тож засмучуватися й нудьгувати не доведеться!