Ми й далі подорожуємо країною мови, і Вчитель відкриває для нас усе більше надзвичайно корисних знань. На минулому уроці ми закінчили розділ із вивчення складів і рушили далі. Учитель із нетерпінням чекає на можливість здійснити з нами подорож до царства слів. Але яких саме?

На сьогоднішньому уроці Учитель поведе нас у гості до іменників — слів, які називають предмети, людей, явища тощо. Разом з Учителем ми повторимо й закріпимо основні відомості про іменники, їхні властивості й ознаки. Наприклад, чому ми називаємо слова-предмети саме іменниками. Або на які питання вони відповідають. Які іменники відповідають на питання «Що?», а які — на питання «Хто?», і чому саме так.

Загалом, сьогодні нам належить повторити дуже багато матеріалу, що його ми вивчили раніше. Й обов’язково доповнити свої знання, дізнатися щось нове. Тому ми не будемо виконувати самостійних вправ, натомість послухаємо пояснення Вчителя й разом розберемо приклади.

Звісно, як і зазвичай, на урок до нас завітають веселі персонажі, а приклади будуть супроводжувати яскраві ілюстрації. Тож нудьгувати під час уроку не доведеться, та й матеріал запам’ятається якнайкраще. Адже ми будемо навчатись у форматі гри.