Триває наша захоплююча подорож країною мови, і ми щодня відкриваємо цікаву й напрочуд корисну інформацію про її жителів. Зараз ми досліджуємо матеріали про вимову і правопис префіксів. На минулих уроках ми вже дослідили, що в деяких словах української мови часом трапляються збіги дзвінких і глухих приголосних звуків, за яких один із них звучить невиразно. Учитель нагадав нам про акустичні пари шумних приголосних, показав, як і чому звуки уподібнюються один одному під час вимови, і навчив перевіряти правопис таких суперечливих слів.

Але ж у схожому явищі збігу дзвінкого і глухого приголосних на межі префіксів «роз-», «без-» та «через-» із коренями слів перевірка неможлива. Як нам бути, щоби не припуститися помилки під час написання таких слів? Звісно ж, Учитель розповість нам правила, що регулюють правопис і вимову таких випадків, і підкріпить теоретичний матеріал зрозумілими прикладами. Наприкінці уроку він підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання. Цей урок обіцяє бути складним, проте цікавим і динамічним.

Як і зазвичай, упродовж вивчення цієї об’ємної теми Вчитель ні на мить не залишить нас без допомоги. Та і привітні персонажі разом із яскравими ілюстраціями не залишаться осторонь. Добрі провідники країною мови не покинуть нас наодинці зі складною темою. З такою групою підтримки нам точно не доведеться нудьгувати.