Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Лише практика може допомогти закріпити ті знання, які дитина отримала раніше та перевести їх у практичне русло. Досі учень вже тренувався використовувати множення та ділення, працюючи із десятковими числами, однак, для того, щоб зробити це вміння дійсно впевненим у використанні, необхідно зробити акцент на кількості прикладів, щоб довести дію ледь не до інстинктивного рівня виконання. Однак, розвʼязування одноманітних завдань набридне дитині досить швидко, саме тому приклади, які надаються у цій вправі, мають цікавий спосіб подачі. На екрані перед учнем міститься зображення досить цікавої та багатоелементної композиції: школяр бачить персонажа, навколо якого розташована ціла низка квадратиків – невеликих робочих зон. Деякі з них містять десяткові числа, але більшість порожня. Квадрати повʼязуються у єдину систему завдяки стрілочкам, які визначають також і напрямок руху від однієї дії до іншої. Над кожною стрілочкою вказується, що саме треба зробити з числом у попередньому квадратику. Варіантів два: помножити або розділити на певне число, яке вказується відразу тут. Результат записується у наступний квадратик, і з цим числом теж неодмінно треба щось зробити. Ті числа, які вже є в наявності на початку завдання, використовуються як точки старту, а також – для перевірки правильності обчислень. Ланцюжок розроблено таким чином, що закінчується він там, де й починався, тож дитина в кінці свого шляху по цьому ланцюжку має змогу перевірити правильність виконання описаних дій: якщо останній результат є й першим числом у ланцюжку, то всі попередні дії було виконано правильно. Родзинка завдання – взаємодія між елементами вправи: те, що було результатом для одного прикладу, стане лише одним із елементів для другого.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.24
Ланцюжок обчислень
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися