Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Десяткові числа зручні для виконання різноманітних математичних дій, в тому числі і множення з багатоцифровими цілими. Єдине, про що треба памʼятати – це місцезнахоження коми, яка розділяє цілий компонент від дробової частини десяткового числа. Поза тим множення десяткового дробу на багатоцифрове число за механікою виконання тотожне до множення двох багатоцифрових чисел. Правило дитина вже знає: кожну цифру одного множника треба один раз помножити на кожну цифру іншого. Після цього результати проміжного етапу складаються з урахуванням їх розрядності, щоб вирахувати остаточний добуток. Для того, щоб успішно множити десяткові дроби на багатоцифрові числа, множники розташовуються у стовпчик. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме саме з такими прикладами. На екрані перед учнем міститься зображення нового такого математичного виразу для кожного наступного етапу завдання. Школяр аналізує спершу самі множники, після чого переходить до аналізу наступних етапів. Це завдання має полегшений формат, адже проміжний етап і навіть остаточна відповідь вже майже відомі. Там лише бракує кількох цифр, на місці котрих розташовані поки що порожні клітинки. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб вписати туди ті чи інші цифри, аби відтворити хід обчислень, а потім – завершити знаходження добутку. Для того, щоб це зробити, дитина відслідковує хід процесу множення, дивлячись на місцезнаходження кожної цифри, аналізуючи проміжні етапи. Коли школяр заповнить потрібними цифрами всі порожні клітинки, то пройде на новий етап. Однак, перед цим важливо проаналізувати місцезнаходження коми. В остаточному добутку вона знаходиться на своєму місці відразу, і дитині необхідно лише зрозуміти – чому саме там.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.2
Множення дробів на багатоцифрові числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися