Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина лише починала вивчати математику, вона часто мала справу лише з малюнками – із зображенням предметів, які треба було порахувати, із різними фігурами тощо. Поступово учень переходив на мову цифр і навчався виконувати все більш складні завдання. Різноманіття тем та форматів вправ має підтримувати цікавість школяра до математики, однак, все-таки робота з досить одноманітним набором символів рано чи пізно приїдається. Тому не зайвим є час від часу нагадувати дитині про те, наскільки цікавою насправді є математика. Ця вправа робить саме це, а також – тренує вміння дитини множити на десяткові числа. На екрані перед учнем міститься зображення деталізованого робочого поля, де міститься приклад із десятковим числом та звичайним цілим і дією множення. Оскільки приклад має формат звичайного виразу, поданого у один рядок, множники досить прості, щоб виконати означену дію та вирахувати її результат без особливих складнощів. Під робочою зоною міститься не тільки порожня клітинка, куди треба вписати відповідь, а ще й розповідається цікавий факт про математику. Наприклад, в якому році було винайдено знак «=», або інша коротка розповідь. При цьому відповідь на приклад є її частиною, наприклад, число, яке описує рік, або інший факт. Отже, учень аналізує два множники, з якими має справу, подумки виконує означену дію, після чого вписує у порожню клітинку у цій фразі під малюнком результат своїх обчислень. Коли дитина це зробить, то пройде на новий етап до іншого прикладу та нової цікавинки про математику. Загалом, ця вправа – просто один зі способів закріпити навички множення, однак саме різноманіття цікавих відомостей мотивує учня рухатись з етапу на етап, дізнаючись нові історії, епізоди з життя видатних людей тощо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.4
Цікавинки для допитливих
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися