Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Попри схожість морфемного складу спільнокореневі слова досить часто відмінюються по-різному. У ході виконання цього завдання дитина переконається в цьому на практиці. На екрані перед учнем міститься зображення пари однокореневих слів без закінчень. Над ними міститься формулювання завдання, в якому вказано, в якій відмінковій формі вони мають бути. Дитина аналізує в першу чергу саме значення кожного з них, після чого згадує, на яке питання відповідає наведений відмінок – і підбирає закінчення для кожного зі слів. Після того, як дитина впише їх у каркас обох іменників і завершить їх, почнеться наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії. Особливість цього завдання саме у правильному підборі слів для роботи. На кожному етапі йде мова про різні іменники, однак без закінчень різниця між ними мінімальна – буквально одна літера (яка водночас є суфіксом, що й забезпечує це слово певним змістом, однак візуально здається, що різниця вкрай незначна). Однак, закінчення, тобто форми того чи іншого відмінка, у цих словах істотно відрізняються. Таким чином дитина переконується у тому, що навіть в рамках однієї відмінкової форми між схожими словами зберігаються важливі для їхньої диференціації відмінності. Кожен рівень завдання при цьому супроводжується ілюстраціями, для котрих ці слова – просто ще один елемент. Наприклад, іменники вписані в якості реплік діалогу двох персонажів. Ці образи, як й симпатичний стиль оформлення, трохи перетягують на себе точку фокусу уваги дитини, що робить завдання більш цікавим для виконання та приємним з точки зору естетичного наповнення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.8
Вписуємо літери, яких не вистачає
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися