Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Речення – багатоскладова граматична конструкція, яка використовує слова як інструмент повідомлення тої чи іншої інформації. Лексичне значення слів комбінується (попри те, що вони залишаються самостійними одиницями). Ядром цього повідомлення є іменник та дієслово, які називають предмет, який виконує певну дію, та, власне, саму цю дію. У ході виконання цього завдання дитина навчатиметься шукати та знаходити дієслово у реченні. На екрані перед дитиною зображено речення, яке супроводжується ілюстраціями, котрі зображують те, що повідомляється словами. Речення складається з кількох слів, але завжди одне з них – це дієслово. Учень має проаналізувати кожне та відшукати дієслово. Зробити це можна, задаючи відповідні питання. Те слово, яке відповідає на питання «що робити?» або інші його форми, те і є дієсловом. Коли учень натискає на нього, то стикається з наступний реченням, де теж треба виконати аналогічні дії. Це означає, що почався новий етап завдання. Навіть якщо дитина допустить помилку, наприклад, переплутавши дієслово з іменником, який може мати дієслівну форму (слово «зупинка» є іменником, але дитина може переплутати його зі словом «зупинятися», яке є дієсловом), то учень все рівно проходить на наступний рівень завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.9
Знаходимо дію у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися