Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Працюючи з реченнями, дитина має памʼятати про безліч різноманітних тонкощів та нюансів роботи зі словами. Це й узгодження між ними з граматичної та лексичної точок зору, і правильний порядок слів, і різноманітні пунктуаційні знаки, що ставляться відповідно до звʼязку між словами і для того, щоб правильно передати інтонацію. У ході виконання цього завдання дитина буде доповнювати речення за допомогою слів, працюючи з якими, треба згадати відразу дві теми: узгодження за відмінком, родом та числом, а також тема великих літер у власних назвах. На екрані перед учнем міститься речення – нове для кожного етапу завдання. У реченні повідомляється той чи інший факт з географії, природознавства та інших наук, що розкривають красу і багатство цього світу. Завдяки цій вправі учень має нагоду дізнатись багато нового для себе, розширити свій кругозір. Крім того, кожен рівень супроводжується своїми ілюстраціями, які доповнюють текстовий блок інформації візуальним, що робить вправу більш цікавою. Одне із слів у реченні завжди пропущене – на його місці знаходиться порожня зона. Варіанти того, яке саме слово треба туди перемістити, знаходяться у спеціальному полі, що розташовано біля робочої зони з реченням. Коли дитина вибирає той варіант, який вважає правильним, то рпоходить на наступний етап завдання. Для ефективного проходження цього завдання учень має памʼятати, що назви місць та географічних обʼєктів є подібними до імен і пишуться з великої літери, а також те, як вони відміняються, щоб приєднуватись до контексту.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.7
Гра "Який чудовий наш світ"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися