Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає, що речення можуть бути різними за метою висловлювання: розповідні, питальні та спонукальні. При цьому кожен вид відрізняється не лише особливими словами і їхнім порядком, а й пунктуаційними знаками, що знаходяться на їх кінці. Проте варіацій можливих інтонацій набагато більше, ніж видів за метою висловлювання. Фактично, будь-яка емоція передається через інтонацію. Ух оді виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати емоцію за написаним реченням. На екрані перед учнем міститься нове для кожного наступного етапу вправи речення. Під ним є кілька смайликів, і кожен підписано, адже всі вони показують різні емоції. Слова, якими підписано смайлики, ці емоції називають, щоб дитина точно не заплуталась. Завдання ,яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вибрати той смайлик, що передає емоцію мовця, який це речення використовує. Для виконання даного завдання дитина має прочитати речення вголос, правильно виконавши усну передачу всіх пунктуаційних знаків, роблячи відповідні смислові акценти. Крім того, орієнтуватись треба й за лексичним значенням слів, адже, наприклад, якщо в реченні є «будь-ласка», то воно, скоріше за все, виражає прохання. Якщо ж орієнтуватись суто за писемними символами дитині ще важко, то над реченням завжди є спеціальна кнопка. Коли дитина на неї натискає, то чує це речення, причому відтворюється воно у правильному емоційному наповненні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.11
Інтонація в реченнях
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися