Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Надлишок слів у реченні є шкідливим для його змісту, адже зайві слова перешкоджають правильному розумінню того повідомлення, що міститься у тексті. Проте ще гіршим є брак слів. Якщо хоча б одного з них нема, важко зрозуміти, про що взагалі йшлося в реченні. У ході виконання даного завдання дитина тренуватиметься знаходити пропущене слово. На екрані перед учнем міститься речення – нове для кожного наступного етапу вправи. У ньому одне зі слів є пропущеним. На його місці порожня ділянка. Під реченням міститься кілька ілюстрацій, що зображують різні обʼєкти. Дитина уважно читає речення і розуміє за його контекстом, що за слово мало б бути на порожньому місці. Після цього залишається тільки вибрати той малюнок, що зображує предмет, який цим потрібним словом називається. Отже, виконуючи це завдання, дитина тренується працювати з реченнями у досить своєрідній манері: не через самі лише слова, й із включенням візуальних образів. З одного боку, малюнки (а на кожному етапі їх багато, адже кожен варіант відповіді – це, по суті, окрема ілюстрація) є гарним доповненням для вправи, адже вони урізноманітнюють візуальний ряд. З іншого боку, їх наявність стимулює концентрацію дитини, адже вона не просто вибирає слова, вона згадує назву кожного зображеного предмета. Таким чином, учню доводиться докладати більше зусиль для опрацювання картинок, ніж якщо б варіантами були просто написані літерами слова. Коли дитина вибирає правильний малюнок, то потрібне слово зʼявляєтсья на своєму місці, і учень проходить на наступний етап до нового речення.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.10
Пропущене слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися