Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Речення – синтаксична мовна одиниця, яка складається з окремих слів, котрі можуть належати як до самостійних, так і до службових частин мови. Речення є цілісним повідомленням, де кожна частина, кожне слово, є елементом, обов’язковим для розуміння всього значення речення. Однак, слова залишаються й окремими одиницями мовами також. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати зі словами у реченні, рахуючи їхнє число. На екрані перед дитиною міститься малюнок. Він є досить якісною та деталізованою ілюстрацією. Не просто набір елементів, що супроводжує слова, а повноцінний малюнок з фоном, дійовими особами тощо. Це зображення є ілюстрацією до речення. Його ж можна прослухати при натисканні на спеціальну кнопку. Написаного на екрані речення нема, адже тоді порахувати всі слова, що входять до його складу, було б надто просто. Дитина натискає на кнопку, чує речення. Далі треба його проаналізувати. Перше, на що звертає увагу дитина, це зміст речення та його значення – що за повідомлення закладено у цих словах. Потім дитина розуміє, на які частини речення розподіляється, які окремі слова зі своїми значеннями входять до його складу. І, нарешті, дитина рахує ці слова і вибирає ту цифру, що відповідає їхній кількості. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап вправи, де треба виконати аналогічні дії з новим реченням. Вправа є досить простою, однак, саме те, що речення треба прослухати, а не читати, робить її цікавою – досить рідко трапляються завдання, що орієнтовані саме на усне мовлення. Однак, саме такий формат подачі матеріалу є потрібним у цьому випадку, адже сприйняття речення на слух дає можливість навчитись краще орієнтуватись у словах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.13
Рахуємо слова в реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися