Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Речення – основна одиниця мови не лише тому, що з його допомогою можна виразити закінчену думку, а тому, що саме за допомогою речень люди спілкуються. Здебільшого спілкування приймає вигляд обміну репліками: перший мовець питає, інший відповідає на питання, розповідає про щось. Так завʼязується бесіда, яка на письмі приймає особливу форму діалогу. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з діалогом як з особливим способом використання речень для комунікації. На екрані перед учнем міститься діалог – новий для кожного наступного етапу. Спочатку дитина має уважно роздивитись, як він будується, запамʼятати, що перед реплікою іншого мовця має бути тире, а також те, що кожна репліка пишеться з нового рядка, тому, оскільки у цьому завданні є правило «одна репліка – одне речення», діалог має форму стовпчика. Репліки знаходяться спочатку у хаотичному порядку. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб розмістити їх правильно – щоб вони уторили змістовний та цілісний діалог. Досягти цього неважко. Учень має спочатку зрозуміти, про що взагалі розмовляють умовні персонажі. Після цього досить легко виявити першу фразу, а за нею – другу, яка є відповіддю на питання або коментарем. Після цього залишиться визначитись з місцем для ще однієї пари реплік, але завдяки тому, що вони повʼязаін між собою за сенсом, зробити це досить легко. Коли дитина таким чином відтворить діалог, то пройде на наступний етап завдання, не репліки будуть вже іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.15
Речення в діалозі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися