Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Найбільш рідкісними є речення, на кінці яких ставиться знак оклику. Проте роль окличних речень особлива. З їхньою допомогою на письмі виражається особливий наголос, який робить мовець, та на його емоціях, саме окличні речення використовуються для спонукальних конструкцій. Ці особливі речення мають на меті змусити або просто надати мотивацію до дії, прикликати людей до чогось. Відтак вони мають особливий склад, зокрема, спеціальні дієслова. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме саме з цією особливою групою окличних речень. На екрані перед дитиною міститься каркас такого речення – нового для кожного наступного етапу вправи. У ньому, не дивлячись на смислові розбіжності, завжди бракує одного й того самого компонента – спонукального дієслова. Дитина має вибрати його з-поміж кількох варіантів слів, що знаходяться під каркасом. Коли дитина вибере його, то це слово зʼявиться на своєму місці у реченні. Таким чином учень доповнить каркас і зробить речення цілісним, тож зможе оцінити його спонукальну дію. Після цього почнеться наступний етап вправи. Важливо, що дитина має звертати увагу на різні особливості варіантів під час вибору. Наприклад, якщо це слово є першим, то воно має починатись з великої літери, а також має підходити лексично і граматично до інших слів згідно з контекстом фрази. Поряд з реченням міститься кілька ілюстрацій, які сюжетно з ним повʼязані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.4
Спонукаємо до дії непосидьок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися