Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Імена відіграють особливу роль у людському житті, адже вони нерозривно повʼязані з тим, хто їх носить. Попри те, що здебільшого можна знайти двох людей з однаковими іменами (тобто тезок), насправді імʼя – поняття вкрай індивідуальне. Тому знання імен та того, як вони пишуться, є досить важливим. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься саме у цьому. На екрані перед учнем міститься речення – нове для кожного етапу вправи. Перша літера у одному із слів пропущена – на її місці звичайна порожня клітинка. Дитина має вписати туди потрібну букву. Варіанти містяться під реченням. Вони зображені як сектори лотерейного барабану. Крім того, поряд з текстом є й малюнок, на якому зображено те, про що йдеться у реченні, тож ця вправа має досить цікавий спосіб візуального оформлення. При її виконанні дитина має памʼятати про важливий нюанс: здебільшого перша літера пропущена в словах, що є іменами. Вони можуть належати людям, географічним поняттям (свої імена є у річок, міст, гір тощо), а також мова може йти про звірів – їхні імена називаються кличками. В будь-якому разі ці слова завжди пишуться з великої букви. Вписуючи саме велику літеру, дитина запамʼятовує це й те, що по-батькові й прізвища теж пишуться з великої літери. Ця вправа досить проста, оскільки задля правильного її виконання дитина просто має впізнати, що перед нею – імʼя (або ні), проте значення завдання велике: з його допомогою дитина дізнається нові імена, а також те, що клички тварин і назви місць прирівнюються до імен людей за правилами написання. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.14
Великі чи малі? Пишемо правильно власні імена
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися