Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Речення – це цілісна граматична структура, яка представляє з себе завершене повідомлення, в якому (у більшості випадків) є обʼєкт, що виконує певну дію, називається ця дія, котру, власне, виконують, а також повідомляються додаткові відомості, що описують або цей обʼєкт, або цю дію. Докладне вивчення граматичної структури речення є досить масштабною та складною темою, проте інстинктивне розуміння цієї структури та здатність відрізнити речення від хаотичного набору слів є важливим вже зараз, на початку вивчення даної теми. Цим і займеться дитина у ході виконання даного завдання. На екрані перед учнем міститься кілька словесних рядів. Біля них – ілюстрація. Всі ряди слів повʼязані з нею, але лише один з них є справжнім реченням, котре описує цей малюнок. Наявність ілюстрації грає подвійну роль. З одного боку вона урізноманітнює візуальний ряд вправи, а з іншого – інструмент вибору. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вибрати той словесний ряд, який є цілісним і завершеним реченням. Орієнтуватись треба саме по малюнку: той набір слів, який дійсно ефективно описує ілюстрацію і є реченням. Крім того дитина має зрозуміти, чи є речення цілісним і завершеним, а також – чи наявні в ньому підмет (обʼєкт, що діє), сама дія, яка грає роль присудка. Коли дитина вибирає речення, то проходить на наступний етап, де буде новий малюнок та новий список з кількох словесних рядів, де знову ж таки лише один буде реченням.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.2
Знаходимо правильне речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися