Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Однорідними членами речення є слова, які грають однакову синтаксичну роль, маючи різне лексичне значення. Крім того, однорідними членами речення можуть бути лише такі слова, які повʼязуються з головним членом (підметом або присудком) певним чином. Наприклад, однорідними означеннями є лише такі, які характеризують предмет з одного певного погляду, а також ті, котрі вказують на ті ознаки цього предмета, що є спорідненими. У всіх інших випадках, наприклад, якщо означення характеризують особу з різних її сторін, описуючи фізичні та моральні якості, вони не є однорідними. Також не вважаються однорідними дієслова, які мають однакову форму, виражаючи дію та мету її виконання («піду розкажу» тощо), слова, які повторюються для посилення якості або частини конструкцій, у тому числі і сталих, які можуть повторюватись у реченні. Наприклад, не є однорідними слова «бігти так бігти». У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься розрізняти речення, у яких вживаються однорідні члени речення. На екрані перед школярем міститься пара синтаксичних конструкцій. В одній є однорідні члени речення, в іншій — ні, хоча там можуть бути повторювальні слова або інші конструкції, котрі плутають дитину. Учень згадує визначення однорідних членів речення, після чого вибирає те, де вони дійсно є. Коли школяр це робить, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій з іншою парою речень. Ця вправа є першою в низці завдань, присвячених темі однорідних членів речення. Завдяки виконанню цієї вправи дитина зосередить свою увагу на таких членах речення, аби працювати з ними далі в майбутніх завданнях.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.1
Знаходимо однорідні члени у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися