Ми з Учителем і дали подорожуємо країною мови. Наразі тривають наші відвідини царства звуків і літер. Тут надзвичайно цікаво! А Вчитель і наші гостинні господарі щоразу відкривають нам усе нові й нові цікавинки. На минулому уроці ми повторили й закріпили знання про звуки й літери. Разом ми згадали, що наше усне мовлення складається зі звуків, які ми вимовляємо й чуємо. А письмове — з літер, які ми пишемо й читаємо. Учитель нагадав нам про те, що в українській мові є голосні і приголосні звуки. Що літери, які їх позначають на письмі, зібрані в певному порядку в абетці й у сучасній писемності мають два види написання: писані від руки і друковані. А ще ми дізналися, що загальноприйняті назви абетки складаються з вимови перших літер сучасного, старослов’янського та давньогрецького алфавітів.

Сьогодні ми разом з Учителем згадаємо вивчений раніше матеріал про голосні звуки, способи їхнього утворення та літери, які позначають їх на письмі. Учитель також нагадає нам про те, що деякі українські літери позначають сукупність голосного і приголосного звуків і наведе приклади. На нас чекає динамічний і насичений урок, упродовж якого нам належить згадати й повторити багато матеріалу.

Це складне завдання, яке вимагатиме зосередженості й уваги. Але добра вдача Вчителя, яскраві ілюстрації і привітні персонажі допоможуть почуватися на уроці, наче під час цікавої гри і впоратися із засвоєнням нових знань на відмінно!