Подорож країною мови тільки набирає обертів. Разом з Учителем ми саме от відвідуємо царство звуків і літер. Наші гостинні господарі щоразу дивують нас новими цікавими фактами про себе. На минулому уроці ми з Учителем повторили й доповнили матеріал про голосні звуки й літери, які позначають їх на письмі. Учитель розповів нам, скільки в українській мові голосних звуків, скільки літер використовується для їх позначення, та які їхні способи утворення. Також він нагадав, що деякі літери української абетки в певному положенні можуть позначати сукупність голосного і приголосного звуків.
Сьогодні ми разом з Учителем згадаємо вивчений раніше матеріал про приголосні звуки, способи їхнього утворення та літери, які позначають їх на письмі. Учитель розповість нам, що приголосні звуки поділяють на глухі і дзвінкі та сонорні, які можна було б назвати супердзвінкими. Він пояснить, за яким принципом ми розрізняємо приголосні звуки й відкриє нам таємницю акустичних пар і самотності сонорних звуків. На нас чекає надзвичайно насичений та динамічний урок. Нам належить повторити багато пройденого ранише матеріалу й запам’ятати чимало нового.
Це завдання вимагатиме зосередженості й уваги, і, звісно, ми не зможемо обійтися без допомоги. Як і зазвичай, до нас завітають бажані гості! Яскраві ілюстрації і привітні персонажі перетворять урок на захоплюючу гру й допоможуть якнайкраще запам’ятати матеріал!