Наша подорож країною мови триває. Наразі ми гостюємо в царстві слів. Минулого разу Вчитель нагадав нам про синоніми — слова, які звучать і пишуться по-різному, але мають близьке значення. Він розповів, що всі самостійні частини мови мають близькі за значенням слова, і саме це робить наше мовлення образним, виразним і різноманітним.

Настав час для нової розповіді про значення слів. Сьогодні Вчитель нагадає нам про антоніми — слова, які мають протилежне значення. Він нагадає нам, що значення антонімів не просто відмінні одне від одного, а повністю протилежні одне одному. Також ми дізнаємося, що слова, протилежні за значенням мають бути одною й тою самою частиною мови.

Разом ми послухаємо теоретичний матеріал, який закріпимо, детально розібравши приклади. А для того, щоби нові знання якнайкраще запам’яталися, Учитель дасть нам завдання для самостійного опрацювання. Звісно ж, цей урок вимагатиме від нас великої уваги й зосередженості. Але як нам обійтися без допомоги звичних провідників країною знань? Без них ми занудьгуємо і станемо неуважні. Тому наші друзі не залишать нас самих на цьому уроці. Звісно, яскраві ілюстрації та привітні персонажі завітають до нас і перетворять урок на захоплюючу гру.