Ми й далі мандруємо країною мови, і Вчитель невтомно відшукує цікавинки про частини мови. На минулому уроці він нагадав нам, що дієслова можуть змінюватися за часом дії, яку вони називають. Оскільки саме дієсловами ми можемо виразити наші дії повсякчас: у минулому, теперішньому й майбутньому.

Сьогодні ж Учитель приготував для опрацювання складну й цікаву тему. Він запропонує нам познайомитися з формами дієслів, які допомагають нам зрозуміти, яка саме особа виконує дію. Особові форми дієслів — це дуже насичена тема. Ми будемо поглиблювати свої знання щодо неї в кожному наступному курсі.

Звісно ж, і цей урок обіцяє бути насиченим і цікавим. Разом ми послухаємо пояснення Вчителя та докладно розберемо приклади під його наглядом. А для того, щоби закріпити пройдений матеріал, отримаємо завдання для самостійного опрацювання. Як і зазвичай, на допомогу в засвоєнні нових знань прийдуть веселі персонажі та яскраві ілюстрації. Жодний наш урок не минає без цих веселих помічників Учителя. Вони майстерно вміють перетворювати навчання на веселу гру та ніколи не дають нам нудьгувати під час уроку! А що може бути краще, ніж знання, що були засвоєні із задоволенням і цікавістю?