Ми й далі подорожуємо країною мови. Наразі тривають наші відвідини гостинного царства службових слів.

На минулому уроці Вчитель познайомив нас із прийменником, службовою частиною мови, яка виражає відношення між словами в реченні. Разом з Учителем ми кликали прийменник, щоби він допоміг нам перетворити простий набір слів на зв’язне і зрозуміле речення.

Сьогодні Вчитель запропонує нам завітати в гості до сполучників і дізнатися, у чому ж полягає їхня чарівна сила. Учитель пояснить нам, що сполучник — це службова частина мови, яка послуговує для зв’язку слів, словосполук, частин складного речення. Сама назва «сполучник», або раніше ще казали «злу́чник», каже про те, що ця частина мови сполучає одиниці нашого мовлення, пов’язує їх. До сполучників належать: і, та, й, але, а… тощо.

Урок обіцяє бути надзвичайно насиченим і динамічним. Веселі сполучники покажуть нам всі свої чарівні можливості, Учитель дасть пояснення, і всі разом ми детально розберемо приклади. А для того, щоб матеріал якнайкраще запам’ятався, Учитель дасть нам завдання для самостійної роботи. А як же впоратися зі складними завданнями без звичних добрих помічників? Звісно ж, до нас прийдуть і яскраві ілюстрації. Тож, завдяки веселій вдачі Вчителя і привітним персонажам, цей урок, як і зазвичай, перетвориться на захоплюючу гру!