Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сприймати інформацію на слух дитина вчиться задовго до того, як починає тренувати вміння читати та писати. Тим не менш, здебільшого шкільні завдання зосереджені на писемну мову, адже навчитись писати дитині складніше, ніж говорити, а крім того, до записаного уроку просто повернутись пізніше, щоб повторити його. Однак, тренування вміння точно та правильно сприймати та відтворювати інформацію, яка була отримана за допомогою усного мовлення, є дуже важливим, адже здебільшого люди спілкуються саме усно, а не письмово. При цьому дана вправа, що якраз і присвячена цьому, має сильний акцент на ігровому аспекті. На екрані перед дитиною міститься зображення кількох потягів, які розташовані один під іншим. Всі вони мають різний вигляд, зображені деталізовано та у різних кольорах. Від кожного йде свій шлях до робочої області. Цей шлях схожий на те, як позначають дорогу на картах маршруту у метро. Біля кожного потягу є своя активна кнопка. Коли дитина натискає на неї, то чує словосполучення. Над цією композицією міститься формулювання завдання, де вказано, яке саме словосполучення необхідно знайти. Наприклад, таке, де головне слово – іменник. В такому випадку лише одне словосполучення буде таким, і дитина, по черзі прослуховуючи їх, має вибрати відповідний потяг. Тільки після того, як школяр це зробить, словосполучення зʼявиться у робочій зоні, до якої веде шлях від потягу. Таким чином, вся робота відбувається лише на звуковому рівні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.4
Зупинка «Словосполучення»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися