Наша подорож країною мови триває, і Вчитель, ніби невтомний гід, знаходить для нас нову, надзвичайно цікаву й корисну інформацію. На минулому уроці ми повторили й узагальнили матеріал про основні властивості тексту.

Для сьогоднішнього уроку Вчитель приготував нам нову тему. Ми дізнаємося про будову тексту і його частини. З молодших курсів ми вже знаємо, що текст відрізняється від простого набору речень своєю зв’язністю, цілісністю, послідовністю й завершеністю. Сьогодні ми дослідимо, як із речень складаються окремі частини тексту, які потім розміщуються в певній послідовності, порушення якої деформує текст і позбавляє його сенсу. Ця тема нова і складна, тому ми прослухаємо теоретичний матеріал і розберемо приклади під наглядом і з допомогою Вчителя. Наприкінці уроку він підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання. Урок точно обіцяє бути цікавим і насиченим.

І, звісно, ми не зможемо обійтися без допомоги наших добрих помічників. Адже тема об’ємна й потребуватиме зосередженості й уваги. Але привітні персонажі і яскраві ілюстрації не залишать нас нудьгувати наодинці зі складним матеріалом! Звісно, як і зазвичай, вони допоможуть краще запам’ятати нову тему й перетворять урок на цікаву гру. Знання, засвоєні під час цікавої гри із задоволенням і цікавістю, запам’ятаються якнайкраще.