Ми й далі подорожуємо країною мови, і Вчитель знову і знову невтомно знаходить для нас напрочуд цікаву й корисну інформацію. На минулому уроці ми простилися із царством речень і рушили далі.

Сьогодні разом з Учителем ми завітаємо до царства текстів. З молодших курсів ми вже знаємо, що слова складаються в словосполучення, а ті — утворюють речення. Ну а речення можна поєднати в тексти. Текст — це важлива частина мовлення, з якою нам обов’язково треба познайомитися, адже ми маємо справу з текстами хіба не щодня. Саме тому Вчитель підготував для нас матеріал про основні суттєві ознаки тексту. Ми послухаємо приклади, і Вчитель запропонує нам вибрати з двох уривків той, який відповідає всім ознакам. А коли з вибором буде закінчено, нам належить підібрати для тексту відповідний заголовок. Наприкінці уроку Вчитель дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Як бачите, нас чекає насичений, цікавий та динамічний урок. І, звісно, ми не зможемо обійтися без допомоги наших звичних провідників. Адже тема складна й потребуватиме зосередженості й уваги. Але вірні помічники Вчителя — привітні персонажі і яскраві ілюстрації — допоможуть краще запам’ятати матеріал і не дадуть нудьгувати під час уроку.