Наша подорож країною мови триває, і ми все ще гостюємо в царстві іменників. На минулих уроках Учитель нагадав нам про форми однини та множини та розповів про те, що в українській мові є іменники, які вживаються винятково в множині й не мають форми однини. Ми дізналися, які саме групи іменників мають таку властивість, і за якою спільною рисою їх можна відрізнити.

На сьогоднішньому уроці Вчитель розповість нам про збірні іменники. Ми дізнаємося про те, що в українській мові є слова, які вживаються винятково у формі однини, не мають форми множини, але при цьому мають значення збірності, тобто, позначають велику, зібрану разом сукупність схожих або однакових об’єктів.

Урок обіцяє бути насиченим і цікавим. Та нам належить дізнатися багато нового матеріалу, і це вимагатиме від нас максимальної зосередженості й уваги. А отже, ми не будемо виконувати самостійних вправ, натомість, послухаємо пояснення Вчителя й разом із ним розберемо приклади.

Як зазвичай, пояснюючи новий матеріал, Учитель покличе на допомогу своїх вправних помічників. Приязні персонажі стануть нашими провідниками у світ нових знань, а яскраві ілюстрації допоможуть перетворити урок на цікаву гру. Звісно, нудьгувати нам не доведеться!