Триває наша захоплююча мандрівка країною мови. Просто зараз ми гостюємо в царстві прикметників, і Вчитель знайшов для нас нову, напрочуд цікаву інформацію про його жителів.

На минулому уроці ми познайомилися із категорією роду прикметників. Учитель нагадав нам, що рід прикметника завжди відповідає роду іменника, з яким він пов’язаний. Також ми з’ясували, що рід прикметника — це змінна категорія. Учитель пояснив, що один і той самий прикметник може узгоджуватися з різними іменниками, і, відповідно, змінювати рід. Ми дізналися, на які питання відповідають прикметники чоловічого, жіночого й середнього роду і які вони мають закінчення.

Сьогодні ж Учитель приготував для нас знайомство з такою словозмінною категорією, як відмінок. Ми дізнаємося, що відмінок прикметника, як і його число та рід, визначається за відмінком іменника, з яким він пов’язаний. Учитель пояснить, що в процесі відмінювання прикметники змінюються за питаннями для чоловічого, жіночого, середнього роду, та множини. Він також надасть нам таблицю із запитаннями для відмінювання прикметників.

Викладений теоретичний матеріал, як і зазвичай супроводжуватимуть детальні зрозумілі приклади, які ми будемо розбирати під наглядом і з допомогою Вчителя. Наприкінці уроку він підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Цей урок, як і всі попередні, обіцяє бути насиченим і цікавим. Упродовж вивчення нової, об’ємної і складної теми ми не залишимося без допомоги Вчителя та його вправних помічників — яскравих ілюстрацій і привітних персонажів. Усі разом наші добрі провідники країною мови допоможуть легко впоратися зі складним матеріалом. З такою потужною командою нудьгувати під час уроку точно не доведеться.