Триває наша подорож країною мови. Позаду залишилися царства звуків і літер, складів і наголосу. На минулому уроці ми прибули до царства слів, і його жителі відкрили нам багато цікавої й корисної інформації. Разом з Учителем ми повторили й закріпили вивчений раніше матеріал про лексичне значення слів і дізналися чимало нового. Учитель пояснив нам, що слово може мати одне або кілька значень. Слова, які мають одне значення, називають однозначними, багатозначними ж називають слова, що мають два й більше значень.

Сьогодні Вчитель розповість про пряме й переносне значення слів. Ми дізнаємося, що пряме значення слова — це його основне лексичне значення, а переносне — це образна назва, яка переносить певні якості з одних понять на інші. Також ми з’ясуємо, що всі багатозначні слова мають пряме й переносне значення, і переносних значень може бути кілька. На нас чекає надзвичайно насичений та динамічний урок.

Нам належить повторити багато пройденого ранише матеріалу й запам’ятати чимало нового. Це завдання вимагатиме зосередженості й уваги, і, звісно, ми не зможемо обійтися без допомоги. Як і зазвичай, до нас завітають бажані гості! Яскраві ілюстрації і привітні персонажі перетворять урок на захоплюючу гру й допоможуть якнайкраще запам’ятати матеріал!