Наша подорож країною мови триває. Ми саме от гостюємо в царстві службових слів. На минулих уроках Учитель познайомив нас із незамінними помічниками — прийменниками і сполучниками. Ми дізналися, що прийменник — це службова частина мови, яка роз’яснює нам відношення між словами в реченні. А сполучник послуговує для зв’язку слів, словосполук, частин складного речення.

Ми вже знаємо, що до службових частин мови неможливо поставити питання, вони не змінюються й не мають власного значення. Проте, без них наше мовлення не було б досконалим.

Для сьогоднішнього уроку Вчитель приготував нам тренувальні вправи. Адже ми вивчаємо складну тему, і додаткова практика не завадить. Разом з Учителем ми будемо вибирати відповідні прийменники чи сполучники для того, щоби доповнити речення.

Треба пам’ятати, що ми навчаємось, тож помилки неминучі. У жодному разі не треба засмучуватися через них чи втрачати віру у свої сили. Учитель ніколи не карає за неправильні відповіді, натомість, завжди приходить на допомогу тим, хто вагається з відповіддю. Крім того, жодний наш урок не проходить без участі добрих помічників. Завдяки веселій вдачі Вчителя, яскравим ілюстраціям і привітним персонажам, цей урок, як і зазвичай, перетвориться на захоплюючу гру!