Наша подорож країною мови триває. Саме от зараз ми гостюємо в царстві текстів. На минулому уроці ми з Учителем повторили й закріпили матеріал, що його вивчили в молодших курсах. Ми поновили знання про важливі ознаки й істотні особливості тексту. Тож тепер ми вже не сплутаємо простий набір речень із цією зв’язною, цілісною та завершеною мовною одиницею. Наприкінці занять ми навіть спробували під наглядом учителя вибрати зв’язний текст із двох представлених уривків і дібрати до нього заголовок. Урок був надзвичайно цікавий, але вже час рухатися далі.

Сьогодні, разом з Учителем, ми продовжимо знайомство з текстом. Учитель розповість нам про таку особливість тексту, як послідовність. Будь-який зв’язний текст втратить зміст, якщо порушити порядок речень у ньому. Принаймні, зрозуміти, про що йдеться в повідомленні, де початок розповіді, а де її кінець, буде вкрай важко. Саме про це й розповість нам учитель. Упродовж уроку ми послухаємо пояснення й разом докладно розберемо приклади.

Ця тема, як і попередні, може здатися складною. Але добра вдача Вчителя та його вірні помічники ніколи не підводили нас на шляху до знань! Яскраві ілюстрації і веселі персонажі, як і зазвичай, допоможуть краще запам’ятати матеріал і не дадуть нудьгувати під час уроку.