Ми й далі подорожуємо країною мови. Минулого разу ми попрощалися з гостинним царством службових слів і рушили далі. Учитель із нетерпінням чекає нагоди відвідати разом із нами царство словосполучень. Тож, на сьогоднішньому уроці ми туди завітаємо.

Учитель розповість нам, що словосполучення — це поєднання кількох повнозначних слів, одне з яких є головним, а інше — залежним. Саме поняття «словосполучення» каже за себе. Сполучені слова, тобто, слова, пов’язані певним зв’язком. У мовленні слова називають різні поняття: предмети, явища, події тощо. Словосполучення ж дають цим поняттям більш детальну, точну характеристику. Ще ми дізнаємося, за якими ознаками можна відрізнити словосполучення від простого набору слів.

Загалом, на сьогоднішньому уроці нам належить опрацювати, запам’ятати й закріпити багато цікавої інформації. Тому ми послухаємо пояснення Вчителя й детально опрацюємо приклади під його наглядом. Наприкінці уроку ми отримаємо завдання для самостійної роботи. У цій складній і насиченій темі нам буде конче необхідна додаткова допомога. І вона не забариться! Адже до нас завітають наші старі друзі. Разом із веселими персонажами і яскравими ілюстраціями нам простіше буде запам’ятати новий матеріал. На уроці, що перетворюється на цікаву гру, просто неможливо нудьгувати!