Триває наша захоплююча мандрівка країною мови. Учитель знайшов для нас нову, напрочуд цікаву інформацію про її жителів.

На минулому уроці ми згадали про граматичну форму числа іменників. Учитель розповів нам, що залежно від кількості предметів, які називає іменник, він може мати дві форми числа: однину і множину. Також разом ми згадали, що є такі іменники, які вживаються тільки в однині або тільки в множині.

Сьогодні ж Учитель познайомить нас із граматичною категорією рода іменників. Він розповість, що рід в українській мові найчастіше виражається в трьох значеннях: чоловічий, жіночий і середній. Також ми отримаємо від Учителя чіткий план дій для визначення роду іменника й дізнаємося про те, що деякі іменники в українській мові мають одну форму на познаку кількох родів. Викладений теоретичний матеріал ми підкріпимо детальними прикладами, які розберемо разом з учителем. А наприкінці уроку Вчитель підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Цей урок, як і всі попередні, обіцяє бути насиченим і цікавим. Упродовж вивчення нової об’ємної і складної теми ми не залишимося без допомоги Вчителя, яскравих ілюстрацій і привітних персонажів. Усі разом наші добрі провідники країною мови допоможуть легко впоратися зі складним матеріалом. З такою дружною командою нудьгувати під час уроку точно не доведеться.