Наша подорож країною мови триває. Минулого разу ми завершили візит до царства займенників і рушили далі. На сьогоднішньому уроці Учитель запропонує відвідати царство дієслів. Разом ми повторимо загальні відомості про дієслова, що їх уже вивчили раніше, і дізнаємося нову інформацію про цю частину мови.

Учитель нагадає нам про те, що дієслова — це слова, які називають дії або стан предметів і в початковій формі відповідають на питання «Що робити?», «Що зробити?». Також учитель розповість нам і нове про дієслова. Наприклад, що з їхньою допомогою ми можемо називати дії, які відбувалися раніше, відбуваються зараз або відбуватимуться в майбутньому. Ще ми з’ясуємо, що дієслова в мовленні зазвичай пов’язані з іменниками, оскільки називають дію чи стан предметів, що їх називає іменник. Разом ми навчимося узгоджувати ці слова між собою.

На нас чекає надзвичайно насичений і динамічний урок, упродовж якого нам належить повторити багато вже засвоєної інформації й вивчити новий матеріал. Тому ми будемо опрацьовувати нові відомості з допомогою Вчителя. Послухаємо його пояснення та разом детально розберемо приклади. Як і зазвичай, до цього уроку долучаться вправні помічники Вчителя. Приязні персонажі стануть нашими провідниками до нових знань, а яскраві ілюстрації допоможуть краще засвоїти матеріал і перетворять урок на цікаву гру.