Наша подорож країною мови триває, а Вчитель і далі відкриває для нас усе більше надзвичайно цікавих відомостей про частини мови. На минулому уроці ми завершили візит до царства прикметників і рушили далі. Учитель із нетерпінням чекає на можливість відвідати разом із нами царство займенників — слів, які вказують на осіб чи предмети, ознаки, кількість, але не називають їх.

Разом з Учителем ми повторимо й закріпимо основні відомості про займенники, дізнаємося, чому саме таку назву отримали слова, які можуть замінювати собою інші поняття. З’ясуємо, що завдяки займенникам ми можемо поставити питання до більшості іменних частин мови, назвати себе або звернутися до когось.

На нас чекає надзвичайно насичений і динамічний урок, упродовж якого нам належить повторити багато вже засвоєної інформації й вивчити новий матеріал. Тому, щоби не припускатися зайвих помилок і не втрачати зосередженості, ми будемо опрацьовувати нові відомості з допомогою Вчителя. Послухаємо пояснення та під його наглядом разом докладно розберемо приклади.

Як і зазвичай, до нас приєднаються вправні помічники Вчителя. Приязні персонажі стануть нашими провідниками до нових знань, а яскраві ілюстрації допоможуть краще засвоїти матеріал і не дадуть нудьгувати під час уроку.