Ми й далі подорожуємо країною мови, добігають кінця наші відвідини царства іменників. На минулих уроках ми дізналися багато нового про форми однини і множини іменників, дослідили слова-предмети, які вживаються винятково в множині або тільки в однині, і дізналися, що таке збірні іменники.

На сьогоднішньому уроці Вчитель нагадає нам про власні й загальні назви. У молодших курсах ми вже вивчали матеріал щодо власних назв і пам’ятаємо, що однією з загальних ознак власних іменників є написання їх із великої літери. Сьогодні Вчитель розповість докладніше, які є групи власних назв, як вони співвідносяться із загальними назвами, та який правопис цих іменників.

Як і зазвичай, упродовж уроку Вчитель надасть нам надзвичайно насичений і багатий матеріал. Щоби не припускатися зайвих помилок і краще запам’ятати нову інформацію, ми не будемо виконувати самостійних вправ, а послухаємо пояснення Вчителя й розберемо приклади під його наглядом і з його допомогою.

Ну і, звісно ж, пояснюючи новий матеріал, Учитель заручиться допомогою своїх вірних асистентів. Яскраві ілюстрації супроводжуватимуть кожний приклад, а приязні персонажі складуть нам товариство в засвоєнні нових знань. Отже, нудьгувати під час уроку нам точно не доведеться!