Ми з Учителем знову вирушили в сповнену пригод подорож країною мови. Просто зараз тривають наші відвідини гостинного царства морфем, і разом з Учителем ми знайомимося із закінченнями слів. На минулому уроці ми дізналися, що закінчення є змінною частиною слова, яка визначає його граматичне значення. Учитель також наочно показав нам, у який спосіб закінчення допомагає встановити граматичний зв’язок між словами в реченні чи словосполученні.

На сьогоднішньому уроці ми будемо вчитися визначати закінчення під час розбору слова за будовою. Учитель нагадає нам, що закінчення є змінною частиною слова й продемонструє кілька способів визначення закінчень. Викладений теоретичний матеріал він, як і зазвичай, підкріпить зрозумілими прикладами.

Загалом, цей урок обіцяє бути напрочуд насиченим і цікавим. Нам належить дізнатися, засвоїти й запам’ятати чимало нового, надзвичайно важливого для подальшого навчання матеріалу. Але весела вдача Вчителя та його талант справжнього гіда здатні перетворити будь-який урок на захоплюючу екскурсію з елементами гри. Та і яскраві ілюстрації і привітні персонажі не залишать нас наодинці зі складними темами й у жодному разі не дадуть нам нудьгувати. А що може бути краще, ніж навчатися граючи?!