Триває засвоєння курсу «Українська мова. 3 клас»! Ми з Учителем знову вирушили в сповнену пригодами подорож країною мови. Просто зараз триває наш візит до гостинного царства морфем. Ми досліджуємо будову слова.

На минулому уроці Вчитель коротко розповів нам про всі значущі частини слова й описав їхні особливості й обов’язки в процесі словотвору. Сьогодні Учитель ближче познайомить нас із закінченням. Ми дізнаємося, що закінчення є змінною частиною слова, яка визначає його граматичне значення. Учитель викладе нам теоретичний матеріал та наочно покаже, у який спосіб закінчення допомагає встановити граматичний зв’язок між словами в реченні чи словосполученні.

Загалом, цей урок обіцяє бути напрочуд насиченим і динамічним. Нам належить дізнатися, засвоїти й запам’ятати чимало нового, надзвичайно важливого для подальшого навчання матеріалу. А як нам не занудьгувати під час напруженої роботи? Хто допоможе нам почуватися впевнено й не боятися нових знань? Звісно ж, яскраві ілюстрації і привітні персонажі не залишать нас наодинці зі складними темами. Як і зазвичай, вони додадуть уроку елементів гри й не залишать нудьзі жодного шансу. А що може бути краще, ніж навчатися граючи?!