Наша подорож країною мови набирає обертів. Відвідини царства морфем щоразу дарують нам нову, напрочуд цікаву інформацію про його жителів. На минулому уроці ми досліджували основу слова. Учитель нагадав, що основа — це комплекс усіх частин слова за винятком закінчення. Він також пояснив, що основа є ключовим носієм лексичного значення слова, і показав простий алгоритм дій для визначення основи під час розбору слова за будовою.

На сьогоднішньому уроці ми поглибимо знайомство з коренем слова. Учитель нагадає нам, що корінь — це головна частина основи та спільна частина споріднених слів, яка вказує на їхнє загальне спільне значення. Він також покаже простий алгоритм дій для підбору споріднених слів і подальшого визначення кореня під час розбору слова за будовою. Викладений теоретичний матеріал він, як і зазвичай, підкріпить зрозумілими прикладами. Наприкінці уроку Вчитель підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

У цій складній і насиченій темі нам буде конче необхідна додаткова допомога. І вона не забариться! Адже до нас завітають наші старі друзі. Разом із веселими персонажами і яскравими ілюстраціями нам простіше буде запам’ятати новий матеріал. На уроці, що перетворюється на цікаву гру, просто неможливо нудьгувати! А матеріал, засвоєний із задоволенням і цікавістю, запам’ятається якнайкраще.