Ми й далі подорожуємо країною мови. Завершуються наші відвідини царства складів. На минулому уроці Вчитель розповідав нам про те, що в українській мові правила поділу слів для переносу з рядка в рядок часом відрізняються від правил поділу на склади. Він пояснив, як саме можна переносити слова з рядка в рядок, у яких випадках це неможливо, і яких помилок краще не припускатися.
На сьогоднішньому ж уроці ми розберемо таку характеристику складу, як наголос. Учитель пояснить нам, що склади в слові бувають наголошеними й ненаголошеними. Він пояснить, у який спосіб можна визначити наголошені склади та як розрізняти їх за наявністю чи відсутністю наголосу. Однією з найцікавіших частин уроку стане коротка розповідь про знак наголосу, його назви та їхнє значення й походження. Також Учитель розповість про слова, лексичне значення яких докорінно змінюється, якщо змінити в них наголос. Усі матеріали уроку Вчитель супроводжуватиме зрозумілими прикладами, а наприкінці занять ми отримаємо завдання для самостійної роботи.
Цей урок, як і зазвичай, буде напруженим, але цікавим і захоплюючим. А допоможуть нам у цьому вправні помічники Вчителя: приязні персонажі і яскраві ілюстрації. Тож нудьгувати на уроці не доведеться!