Ми й далі подорожуємо країною мови. На минулому уроці ми завершили відвідини гостинного царства службових слів і рушили далі. Учитель із нетерпінням чекає нагоди відвідати разом із нами царство словосполучень. Туди ми й завітаємо.

Сьогодні разом з учителем ми повторимо й доповнимо новими знання вивчений раніше матеріал про словосполучення. Учитель нагадає нам, що словосполучення — це поєднання кількох повнозначних слів, одне з яких є головним, а інше або інші — залежними. Також ми згадаємо, за якими ознаками можна відрізнити словосполучення від простого набору слів. Ще Учитель розповість нам про поширені й непоширені словосполучення. Новою інформацією для нас буде те, що залежних слів у словосполученні може бути кілька.

Загалом, на сьогоднішньому уроці нам належить опрацювати, запам’ятати й закріпити багато цікавої інформації. Тому ми послухаємо пояснення Вчителя й детально опрацюємо приклади під його наглядом. Наприкінці уроку ми отримаємо завдання для самостійної роботи. У цій складній і насиченій темі нам буде конче необхідна додаткова допомога. І вона не забариться! Адже до нас завітають наші старі друзі. Разом із веселими персонажами і яскравими ілюстраціями нам простіше буде запам’ятати новий матеріал. На уроці, що перетворюється на цікаву гру, просто неможливо нудьгувати!