Ми й далі подорожуємо країною мови, а Вчитель, як невтомний гід, знаходить для нас усе нові цікавинки про жителів цієї країни. На минулому уроці ми попрощалися з царством складів. Настав час рушати далі. Учитель із нетерпінням чекає на можливість відвідати разом із нами царство слів. Туди ми сьогодні і вирушимо!

На сьогоднішньому уроці Вчитель розповість нам про поняття лексичного значення слів. Він пояснить нам, у чому різниця між однозначними й багатозначними словами, та що означають ці поняття. Ми дізнаємося, що деякі слова мають тільки одне значення, а деякі — кілька, і навчимося розрізняти їх між собою. Сьогодні нам належить повторити й узагальнити знання, що їх ми отримали раніше. І, звісно ж, Учитель запропонує також дізнатися багато нового.

Разом ми послухаємо теоретичний матеріал, а для його закріплення Вчитель запропонує детально розібрати зрозумілі приклади. Цей урок точно обіцяє бути насиченим і цікавим. Він вимагатиме зосередженості й уваги. Але до нас, як і зазвичай, завітають бажані гості. Яскраві ілюстрації та привітні персонажі допоможуть почуватися на уроці, наче під час цікавої гри. А отже, і новий матеріал в ігровому форматі запам’ятається якнайкраще!