Наша подорож чарівною країною мови продовжується. На минулому уроці ми попрощалися з гостинним царством словосполучень і рушили далі. Учитель із нетерпінням чекає щасливої нагоди відвідати разом із нами царство речень. Туди ми сьогодні й завітаємо.

Учитель нагадає нам матеріал про речення, що його ми вивчили в молодших курсах і розповість багато нового. Наприклад, ми згадаємо, що слова називають певні поняття: предмети, явища, події тощо, словосполучення дають цим поняттям більш детальну й точну характеристику. А от саме речення — це слово або група слів, зв’язаних за змістом, яка виражає закінчену думку. А оскільки в нашому мовленні саме речення відіграють ключову роль, ми маємо розуміти різницю між реченням і словосполученням. Саме про це й розповість нам Учитель.

Сьогодні він приготував для нас цікавий, насичений та динамічний урок. Разом ми послухаємо пояснення Вчителя й детально розберемо матеріал на прикладах. Ця тема складна, і потребуватиме від нас зосередженості й уваги. Але це зовсім не означає, що нам буде нудно. Адже ми знаємо, хто може перетворити урок на справжню веселу гру і змусити нові знання чарівно і швидко запам’ятатися! Звісно, до нас завітають яскраві ілюстрації і веселі персонажі. Тож ми будемо навчатися граючи!