Наша подорож країною мови триває, а Вчитель і далі відкриває для нас усе більше надзвичайно цікавих відомостей про частини мови. Минулого разу він познайомив нас із групою займенників, якими можна вказати на предмети, осіб, ознаки чи кількість. Ми з’ясували, що, оскільки ці слова саме от вказують на певні поняття, цю групу займенників називають вказівними.

На сьогоднішньому ж уроці Вчитель розповість нам про займенники, які вказують на належність предмета особі. Такі займенники називаються присвійними, оскільки підкреслюють присвоєння предмету, дають розуміння, кому він належить. Учитель розповість нам, на які питання вони відповідають і пояснить, за якими ознаками ми можемо визначити їх у своєму мовленні.

На нас чекає надзвичайно насичений і динамічний урок, упродовж якого нам належить повторити багато вже засвоєної інформації й вивчити новий матеріал. Тому, щоби не припускатися зайвих помилок і не втрачати зосередженості, ми будемо опрацьовувати нові відомості з допомогою Вчителя. Послухаємо пояснення та під його наглядом разом детально розберемо приклади.

Як і зазвичай, на цьому уроці до нас приєднаються вправні помічники Вчителя. Приязні персонажі стануть нашими провідниками до нових знань, а яскраві ілюстрації допоможуть краще засвоїти матеріал і перетворять урок на цікаву гру.