Ми продовжуємо подорож країною мови. Тривають наші відвідини царства займенників, а Вчитель і далі невтомно відкриває для нас нову, надзвичайно цікаву інформацію про цю частину мови. На минулому уроці ми повторили й закріпили основні відомості про властивості й ознаки займенників. Ми дізналися, чому саме таку назву отримали слова, які можуть замінювати собою інші поняття. З’ясували, що, послуговуючись займенниками, ми можемо замінювати назви предметів, осіб, явищ тощо. Можемо ставити питання до більшості іменних частин мови. Учитель пояснив, що займенники допомагають нам називати себе або звертатися до когось.

На сьогоднішньому уроці Вчитель познайомить нас із групою займенників, якими можна вказати на предмети, осіб, ознаки чи кількість. Ми з’ясуємо, що, оскільки ці слова саме от вказують на певні поняття, цю групу займенників називають вказівними. Упродовж сьогоднішнього уроку на нас чекає надзвичайно цікава й насичена інформація.

Ми маємо багато встигнути й запам’ятати. А тому ми послухаємо пояснення Вчителя й разом розберемо приклади, заручившись його допомогою. Сьогоднішній урок обіцяє бути складним, але напрочуд цікавим і динамічним. І звісно ж, на допомогу нам прийдуть яскраві ілюстрації та привітні персонажі. Вони допоможуть краще засвоїти матеріал і перетворять урок на цікаву гру.