Ми й далі мандруємо країною мови від царства до царства. Учитель щоразу знаходить нову, напрочуд цікаву інформацію про її жителів і, звісно, не забуває нагадати нам уже вивчені відомості.
На минулому уроці ми прибули до царства іменників і згадали матеріал, який вивчали раніше про цю частину мови. Зокрема, Учитель нагадав, що іменник — це самостійна частина мови, яка позначає назву предмета чи явища та відповідає на питання «Хто?» або «Що?». Ми згадали про поділ іменників на назви істот і неістот і повторили функцію іменника в якості члена речення. Сьогодні ж ми згадаємо про граматичну форму числа іменників. Учитель розповість нам, що залежно від кількості предметів, які називає іменник, він може мати дві форми числа: однину і множину. Також разом ми згадаємо, що є такі іменники, які вживаються тільки в однині або тільки в множині. Викладений теоретичний матеріал ми підкріпимо детальними прикладами, а наприкінці уроку Вчитель підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.
Цей урок, як і всі попередні, буде насиченим і цікавим. Упродовж повторення об’ємної теми ми не залишимося без допомоги Вчителя, яскравих ілюстрацій і привітних персонажів. Усі разом наші добрі провідники країною мови допоможуть нам впоратися зі складним матеріалом. З такою дружною командою нудьгувати під час уроку точно не доведеться.