Ми й далі подорожуємо країною мови, і Учитель, наче невтомний гід, знову і знову знаходить для нас напрочуд цікаву інформацію про її жителів. Просто зараз ми гостюємо в царстві морфем, і разом з Учителем досліджуємо будову слова. На минулому уроці ми навчилися визначати закінчення під час розбору слова за будовою. Учитель нагадав нам, що закінчення є змінною частиною слова й продемонстрував кілька способів визначення закінчень.

На сьогоднішньому уроці ми поглибимо знайомство з основою слова. Учитель нагадає нам, що основа слова — це комплекс всіх його частин за винятком закінчення. Він також пояснить, що основа є ключовим носієм лексичного значення слова, і покаже простий алгоритм дій для визначення основи під час розбору слова за будовою. Викладений теоретичний матеріал він, як і зазвичай, підкріпить зрозумілими прикладами.

Загалом, на цьому уроці нам належить дізнатися, засвоїти й запам’ятати чимало нового, надзвичайно важливого для подальшого навчання матеріалу. Але це зовсім не означає, що нам доведеться нудьгувати! Як і зазвичай, до нас завітають яскраві ілюстрації і привітні персонажі. Вони не залишать нас наодинці зі складними темами й перетворять урок на захоплюючу гру. А що може бути краще, ніж навчатися граючи?!